R8008ANJFRGTL
MFR.Part #
R8008ANJFRGTL
JLCPCB Part #
C5841969
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 1.1nF 195W 35pF 38nC@10V 500pF 5V 790mΩ@10V 800V 8A TO-263-3 MOSFETs ROHS