ESR03EZPJ305
MFR.Part #
ESR03EZPJ305
JLCPCB Part #
C4275686
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS