ESR10EZPF2402
MFR.Part #
ESR10EZPF2402
JLCPCB Part #
C4174751
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS