ESR10EZPF1372
MFR.Part #
ESR10EZPF1372
JLCPCB Part #
C2107253
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 150V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS