LTR10EZPJ182
MFR.Part #
LTR10EZPJ182
JLCPCB Part #
C20108948
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS