RB088NS150TL
MFR.Part #
RB088NS150TL
JLCPCB Part #
C5336663
Package
TO-263-3
Description
1 Pair Common Cathode 10A 150V 15uA@150V 50A 880mV@5A TO-263-3 Schottky Diodes ROHS