MCR03EZPFX4871
MFR.Part #
MCR03EZPFX4871
JLCPCB Part #
C308271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS