ESR03EZPJ433
MFR.Part #
ESR03EZPJ433
JLCPCB Part #
C2091727
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS