LTR50UZPFLR910
MFR.Part #
LTR50UZPFLR910
JLCPCB Part #
C5753441
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 2W 910mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS