ESR03EZPJ435
MFR.Part #
ESR03EZPJ435
JLCPCB Part #
C2099226
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS