ESR03EZPJ133
MFR.Part #
ESR03EZPJ133
JLCPCB Part #
C2091820
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS