ESR03EZPF2202
MFR.Part #
ESR03EZPF2202
JLCPCB Part #
C2103794
Description
-55℃~+155℃ 150V 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS