ESR01MZPJ511
MFR.Part #
ESR01MZPJ511
JLCPCB Part #
C2086315
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS