GR0402F13KTAG00
Extended
Manufacturer
GiantOhm
MFR.Part #
GR0402F13KTAG00
JLCPCB Part #
C49653083
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS