RT0402BRB0713KL
MFR.Part #
RT0402BRB0713KL
JLCPCB Part #
C7302526
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS