ESR01MZPJ151
MFR.Part #
ESR01MZPJ151
JLCPCB Part #
C2086325
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS