UCR006YVPFLR130
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UCR006YVPFLR130
JLCPCB Part #
C2088514
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 100mW 130mΩ Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS