ESR01MZPF3601
MFR.Part #
ESR01MZPF3601
JLCPCB Part #
C6040113
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS