SDR03EZPF8201
MFR.Part #
SDR03EZPF8201
JLCPCB Part #
C4315237
Description
-55℃~+155℃ 300mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS