ESR01MZPF3901
MFR.Part #
ESR01MZPF3901
JLCPCB Part #
C6192546
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS