ERJ-PA2F1212X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA2F1212X
JLCPCB Part #
C4058491
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS