ESR01MZPF1800
MFR.Part #
ESR01MZPF1800
JLCPCB Part #
C7275342
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS