BZX84C2V7LYFHT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84C2V7LYFHT116
JLCPCB Part #
C3742742
Package
SOT-23
Description
1 Independent 2.5V~2.9V 2.7V 20uA@1V 250mW SOT-23 Zener Diodes ROHS