ESR18EZPF1783
MFR.Part #
ESR18EZPF1783
JLCPCB Part #
C4042256
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS