LTR18EZPF7R50
MFR.Part #
LTR18EZPF7R50
JLCPCB Part #
C6981065
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS