KTR25JZPJ121
MFR.Part #
KTR25JZPJ121
JLCPCB Part #
C3938141
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS