BR25H256FJ-2ACE2
MFR.Part #
BR25H256FJ-2ACE2
JLCPCB Part #
C2062037
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10MHz 2.5V~5.5V 256Kbit 4ms Hardware write protection function、Noise suppression function、Software write protection function、Built-in power-on reset (POR)、Built-in error correction code (ECC) function、Power-down/Power-up protection circuit SPI SOIC-8 EEPROM ROHS