SFR03EZPJ822
MFR.Part #
SFR03EZPJ822
JLCPCB Part #
C20110192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS