PTFR0603Q680RN9
MFR.Part #
PTFR0603Q680RN9
JLCPCB Part #
C19696252
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS