HVLR3908J500MK9
MFR.Part #
HVLR3908J500MK9
JLCPCB Part #
C22399479
Description
-55℃~+175℃ 10kV 3W 500MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D9.5xL39mm Through Hole Resistors ROHS