TCTR0805F100KF4000T
MFR.Part #
TCTR0805F100KF4000T
JLCPCB Part #
C525386
Package
0805
Description
-40℃~+150℃ 0.55mm 1.25mm 1.3mW/℃ 100kΩ 130mW 2.5s 2mm 4000K 4000K ±1% ±1% 0805 NTC Thermistors ROHS