PTFR0603B330RV9
MFR.Part #
PTFR0603B330RV9
JLCPCB Part #
C19689088
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS