AECR1206F300RK9
MFR.Part #
AECR1206F300RK9
JLCPCB Part #
C352097
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS