EWWR0008J2K70T9
MFR.Part #
EWWR0008J2K70T9
JLCPCB Part #
C349039
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 8W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D9xL31.5mm Through Hole Resistors ROHS