PTFR0603B1K50V9
MFR.Part #
PTFR0603B1K50V9
JLCPCB Part #
C19682761
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS