ETCR0603F47R0K9
MFR.Part #
ETCR0603F47R0K9
JLCPCB Part #
C365433
Description
100mW 47Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS