RNP100HJR050T9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
RNP100HJR050T9
JLCPCB Part #
C381397
Package
TO-247-2
Description
140W 50mΩ Planar Non-Inductive Power Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS