PTFR0402Q4K99N9
MFR.Part #
PTFR0402Q4K99N9
JLCPCB Part #
C53280148
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS