LMERW250F10K0Q9L
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
LMERW250F10K0Q9L
JLCPCB Part #
C719975
Package
MELF
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 200V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS