PTFR0402B499RP9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR0402B499RP9
JLCPCB Part #
C478875
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 499Ω 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS