PTFR0805B39K2P9
MFR.Part #
PTFR0805B39K2P9
JLCPCB Part #
C2849207
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS