EWWR0006J100RT9
MFR.Part #
EWWR0006J100RT9
JLCPCB Part #
C348945
Package
Plugin,D8xL23.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 6W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D8xL23.5mm Through Hole Resistors ROHS