PCBS8536P050T1SN00
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PCBS8536P050T1SN00
JLCPCB Part #
C49325904
Package
SMD,85x36mm
Description
0.05mΩ 600A Screw Shunt ±100ppm/℃ ±5% SMD,85x36mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS