PTFR0805Q47R0N9
MFR.Part #
PTFR0805Q47R0N9
JLCPCB Part #
C52677562
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 47Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS