HVLR2408G200MK9
MFR.Part #
HVLR2408G200MK9
JLCPCB Part #
C19686477
Package
Plugin,D9.5xL24mm
Description
-55℃~+175℃ 200MΩ 2W 5.5kV Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D9.5xL24mm Through Hole Resistors ROHS