LCSR2512FR004K9L
MFR.Part #
LCSR2512FR004K9L
JLCPCB Part #
C494557
Description
0.004Ω 20A 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS