HZFR1206B33K0V9R
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HZFR1206B33K0V9R
JLCPCB Part #
C49230687
Package
1206
Description
-65℃~+155℃ 300mW 33kΩ 95V Metal Foil Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS