PTFR0603B33K2P9
MFR.Part #
PTFR0603B33K2P9
JLCPCB Part #
C5382607
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS