PTFR0805B105KN9
MFR.Part #
PTFR0805B105KN9
JLCPCB Part #
C2692778
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 105kΩ 130mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS