PTFR0603D5K10P9
MFR.Part #
PTFR0603D5K10P9
JLCPCB Part #
C369945
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS